Oferta przewozów - Łukasz-Trans

Usługi

Przedsiębiorstwo ŁUKASZ – TRANS zajmuje się profesjonalnym organizowaniem przewozów osób busami do krajów Zachodniej Europy.

Wynajmując busy do Niemiec, Belgii i Holandii stawiamy sobie za cel zapewnienie Klientom korzystnych warunków transportowych, co jest możliwe dzięki zatrudnianiu doświadczonych kierowców oraz posiadaniu rozbudowanej floty nowoczesnych pojazdów. Stan techniczny busów jest systematycznie weryfikowany po każdym organizowanym przez nas transporcie.

Zabieramy Klientów z województw: wielkopolskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego, lubuskiego i kujawsko-pomorskiego. Ponadto istnieje możliwość indywidualnego dopasowania oferty transportowej dla przedsiębiorstw czy grup zorganizowanych. Na specjalne życzenia docieramy w miejsca, których nie obsługujemy na co dzień.

 

Busy do Belgii

Dla osób poszukujących najlepszych środków transportu do Belgii, niezbędne jest znalezienie oferty łączącej w sobie nie tylko atrakcyjną cenę, ale również sprawność i szybkość przewozu. Wykorzystujemy sprawdzone i niezawodne busy, które doskonale sprawdzą się w każdej trasie, niezależnie od warunków panujących na drodze.

Busy do Holandii

Doskonale znamy trasy, gwarantujemy bezpieczeństwo transportu busami, a co najważniejsze odbieramy i dowozimy naszych klientów pod wskazany adres. To komfort i absolutne bezpieczeństwo. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług przewozów do Holandii.

Busy do Niemiec

Przewozy do Niemiec organizowane są z każdego miejsca w Polsce, a nasi kierowcy dowiozą państwa w określone miejsce i zapewnią możliwość szybkiego powrotu w komfortowych warunkach. Korzystając z nowoczesnych busów marki Mercedes dajemy każdemu Klientowi możliwość podróżowania w doskonałych warunkach.

 

Kontakt
zamów przejazd

Zadzwoń lub uzupełnij formularz, Oddzwonimy

LukaszTrans
Łukasz Klasen

ul.Mickiewicza 76
64-915 Sypniewo
NIP – 7671549900
biuro@lukasztrans.com.pl

Zamów przejazd
+48 665 196 094